Vizážistický deň s Lucid Style

Vizážistický deň s Lucid Style


Vizážistický deň s Lucid Style


Vizážistický deň s Lucid Style"Dňa 27.11.2017 našu školu navštívila najznámejšia vizážistka na Slovensku Lucia Sládečková, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Lucid. Boli sme z nej priam unesení, vnímali sme ju ako bohyňu krásy, ktorá nás viac zasvätila do sveta vizáže a šminiek. Toto malé žieňa vyžarujúce neskutočnú energiu nám dalo motiváciu a sebavedomie, aby sme sa nevzdávali a verili v to, čo robíme. Lucka nám sľúbila ďalšie stretnutie, na ktoré sa neskutočne tešíme. Luci, ďakujeme."

Lucia 4.KV
Lucid Style

Lucia Sládečková už na strednej škole podľahla láske k líčeniu keď maľovala svoje spolubývajúce na internáte. Z vreckového tak namiesto jedla si väčšinou kupovala šminky. Lucia vyštudovala fakultu politológie a medzinárodných vzťahov, no ani popri zamestnaní v medicínskej sfére sa nevedela vzdať vášne k líčeniu a urobila si profesionálny kurz líčenia v Prahe, kde vtedy pôsobila.

Poznáme ju pod svojou značkou Lucid Style ako make-up artist, hair stylist. Lucia sa preslávila vďaka účinkovaniu v relácii TV Joj – Nákupné maniačky a premenami, ktoré vytvárala na klientkách. Húževnatosť, pevná vôľa a jej veselá povaha ju sprevádzajú 4 roky v tomto biznise. Jej úspechom je obsadenosť a spolupráce s hercami, hudobníkmi, jej ateliér navštevujú rôzne známe tváre. Spolupracuje na rôznych projektoch celoslovenského rozmeru, ako napríklad reklamy, photoshootingy, videoklipy a iné. Je ambasádorkou viacerých značiek. S líčením bola aj v zahraničí s projektom BIG NAMES a následnou spoluprácou v Československo má talent. Skrášľuje dámy na obrazovkách, najmä v projektoch pri odovzdávaní cien Krištálové Krídlo. Stala sa tvárou projektu Bierfest 2014, účinkovala vo videoklipoch Massriot, Kontrafakt, Celeste Buckingham, Dominika Mirgová, Slow Flow, Hrana, 4D. Spolupracovala na photoshootingu so zahraničnými umelcami – fotografmi Matthew Dols (Dubai), Dennis Bertram.. Líčila projekt Playmate of the Year 2014 pre Južnú Afriku. Spolupracuje so šperkárkou Lindou Hudecovou, fotografom Michalom Petríkom, návrhárkou Janou Jurčenko.Infovek MVP SŠ ISIC
© SOŠ Hlohovec 2010 - 2020 | Vytvoril Peter Kianička
Stredná odborná škola, Nerudova 13, 92001 Hlohovec, číslo školy: 623015
tel: 033 7320076, fax: 033 7320075, e-mail: zss.hlohovec@zupa-tt.sk
Optimalizované pre: 1024x768+, IE8+, FF3+, Opera 10+, Chrome3+